PIIT: Webinar dla samorządowców - jak skutecznie przeprowadzać inwestycje telekomunikacyjne?

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji jest partnerem merytorycznym webinaru dla samorządowców na temat inwestycji telekomunikacyjnych, który odbędzie się 15 listopada o godz. 11:00.

Podczas spotkania Marek Lipski, ekspert Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, opowie m.in. o tym jak skutecznie przeprowadzać inwestycje telekomunikacyjne, omówi aktualne przepisy, wskaże bariery inwestycyjne i przedstawi najlepsze praktyki dla takich projektów Opowie również w jaki sposób sprawić, by proces inwestycyjny był bardziej przyjazny dla mieszkańców oraz samorządów.

Spotkanie jest skierowane do samorządowców, którzy biorą udział w procesie budowy lub rozbudowy infrastruktury telekomunikacyjnej w danym regionie i chcieliby dowiedzieć się więcej na temat aktualnych przepisów i regulacji, barier inwestycyjnych oraz bliżej poznać specyfikę sieci bezprzewodowych. Szkolenie będzie użyteczne także dla przedstawicieli JST zajmujących się tematyką planowania i inwestycji, w tym wydawaniem decyzji pod budowę lub rozbudowę infrastruktury telekomunikacyjnej.

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji przygląda się uważnie postępom inwestycyjnym dot. infrastruktury telekomunikacyjnej i bierze czynny udział w licznych projektach oraz konsultacjach, które mają na celu usprawnienie procesu oraz wypracowanie jak najlepszych praktyk, dzięki którym zarówno branża, jak i samorządy będą mogły skutecznie prowadzić inwestycje w danym regionie.

PIIT od lat realizuje również kampanię edukacyjną „Bądź w zasięgu”, w ramach której informuje o tym jak działa sieć komórkowa, jakie korzyści z używania nowych technologii płyną dla użytkownika i w jaki sposób oddzielać fakty od mitów.

Zapraszamy do udziału w webinarium.

Zarejestrowane osoby będą mogły zadawać pytania naszemu ekspertowi (sesja Q&A).

Rejestracja uczestników i transmisja live: tutaj.

Transmisję będzie można obejrzeć również na stronach: PAP Mediaroom oraz Serwisu Samorządowego PAP.