PIIT Poleca: Targi CES, Las Vegas, NV 2022

Ambasada USA w Warszawie zaprasza na targi CES, które odbędą się w Las Vegas, Nevada w dniach 5-8 styczeń 2022 r. (wydarzenie live)

Organizowane przez Consumer Technology Association CTA® Targi CES® są najważniejszym światowym wydarzeniem technologicznym dla profesjonalistów - to właśnie na CES prezentowane są nowości, które wyznaczają przyszłe trendy zastosowań elektroniki we wszystkich dziedzinach życia. To tutaj największe światowe marki prowadzą interesy i poznają nowych partnerów, a na scenę wkraczają najzdolniejsi innowatorzy. W 2022 roku na CES zaprezentuje się ponad 1600 wystawców, od największych marek po gorące startupy.

Aktualne informacje o wystawcach, kategoriach produktów, konferencjach i wydarzeniach oraz informacje związane z procedurami pandemii są dostępne na stronie CES.

Osobom zarejestrowanym za pośrednictwem Ambasady USA mają zapewnione:

  • Zwolnienie z opłaty rejestracyjnej za Standard Exhibit Plus Pass (wejściówka na Targi, kluczowe wystąpienia, wybrane sesje konferencyjne)
  • 25% zniżki na udział w Konferencjach
  • 10% zniżki na zwiedzanie Wystawy według ustalonych kryteriów - StoryTech VIP Industry Expert Tours
  • Możliwość korzystania z International Business Center (IBC) – WiFi, komputery, dostęp dla laptopów, napoje, prywatne salki konferencyjne (po rezerwacji)
  • Wsparcie pracowników U.S. Commercial Service

Wejście na teren Targów tylko dla osób zaszczepionych.

W sprawie rejestracji oraz dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Maria Kowalska, Specjalistka Handlowa
U.S. Commercial Service
U.S. Embassy - Warsaw, Poland
Kom.: +48 795 146 258, email: Maria.Kowalska@trade.gov