PIIT Patronat: Najnowszy Raport “Strong Leaders Creator in IT” jest już dostępny

“Strong Leaders Creator in IT” to pierwszy raport, który pokazuje, jak firmy z branży nowych technologii wspierają kobiety i pomagają im w rozwoju kariery. Tym opracowaniem Autorzy chcą pokazać, co przedsiębiorstwa technologiczne robią, by stworzyć im przyjazne środowisko i w jaki sposób pomagają piąć się po drabinie awansów. Nie chodzi o pojedyncze projekty, czy akcje związane ze świętem kobiet, ale stałe praktyki, które na dobre wpisały się w funkcjonowanie firmy.

W myśl tak popularnej ostatnio idei diversity & inclusion i wszystkich inicjatyw promujących kobiety w biznesie, raport pokazuje, w jaki sposób przedsiębiorstwa z branży nowych technologii ułatwiają kobietom budowanie kariery zawodowej. Opracowanie jest przewodnikiem po najlepszych praktykach i pokazywać standardy w podejściu do pracowników w branży nowych technologii.

Głównym celem jest pokazanie najlepszych praktyk stosowanych przez firmy w zakresie wspierania rozwoju kobiet w branży IT. Liczymy, że zebranie ich w jednym miejscu będzie początkiem tworzenia standardów, które faktycznie kształtują środowisko pracy przyjazne (nie tylko) kobietom.

WIĘCEJ: