PARP-Zaproszenie na "Dzień polskiego przemysłu obronnego z obszaru IT" - 28 października 2019 r. - wstęp wolny

PARP zaprasza do udziału w konferencji „Dzień polskiego przemysłu obronnego z obszaru IT”, wydarzenia organizowanego przez Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni, Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Odbędzie się ono 28 października 2019 r. w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa przy al. Niepodległości 141 A w Warszawie, w godz. 8:00 – 15:30. Spotkanie będzie stanowiło doskonałą okazję do uzyskania informacji nt. uczestnictwa przedsiębiorców w zamówieniach publicznych NATO oraz spotkania ekspertów ze strony tej organizacji, w tym odpowiedzialnych za dział zakupów z sektora łączności i informatyki.

Dodatkowe informacje na temat wydarzenia, program oraz możliwość rejestracji, znajdziecie Państwo pod adresem: https://www.parp.gov.pl/component/parpevents/?view=details&id=205

Uczestnictwo w konferencji będzie dla wielu przyczynkiem do umiędzynarodowienia działalności i zdobycia prestiżu, jaki wiąże się z uzyskaniem statusu dostawcy NATO.