PAIH-Nabór polskich firm z sektora nowoczesnych technologii na polskie stoisko narodowe - Hannover Messe 2019

Rozpoczęliśmy nabór polskich firm z sektora nowoczesnych technologii na polskie stoisko narodowe, podczas największych na świecie targów przemysłowych Hannover Messe 2019. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach  1 - 5 kwietnia 2019 r., a tematem wiodącym jest zintegrowany przemysł - inteligencja przemysłowa. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do nawiązania międzynarodowych kontaktów, budowania relacji oraz promowania oferty polskich firm z sektora nowoczesnych technologii. W 2018 roku liczba odwiedzających wyniosła 210 tys. osób, a liczba wystawców przerosła 5 tys.

Po raz kolejny jesteśmy organizatorem polskiego stoiska narodowego podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Stoisko znajduję się w hali 27, w prestiżowej lokalizacji obok pawilonu Szwecji - tegorocznego Country Partner Hannover Messe 2019.

PAIH S.A. umożliwia polskim firmom bezpłatne korzystanie z powierzchni wystawienniczej na polskim stoisku narodowym oraz usług powiązanych z obecnością na targach w charakterze Wystawcy.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 lutego 2019 r.

Warunki obecności firmy na stoisku narodowym, znajdą Państwo w załączonym Regulaminie.

Skan podpisanych dokumentów (zgłoszenie, regulamin i oświadczenia) oraz załączniki wskazane w Regulaminie, prosimy przesyłać na adres: dorota.strzalka@paih.gov.pl do 15 lutego 2019 r.

O wyborze firm, które znajdą się na stoisku narodowym decyduje organizator.

Informacja ta zostanie przekazana mailowo, najpóźniej do 25 lutego 2019 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Informacja o naborze znajduję się również na stronie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Załączniki