Nowa firma do PIIT: NASK SA

UWAGA CZŁONKOWIE IZBY,

Do Biura Izby wpłynęła deklaracja (16.10.2018 r.) o przyjęcie w poczet członków firmy:

NASK SA

Ul. Wąwozowa 18 lok. 010, 02-796 Warszawa

www.nasksa.pl

Rok założenia: 2016

Rodzaj działalności: operator telekomunikacyjny, dostawca zaawansowanych usług i nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych

Zarząd: Marek Zaliński - Członek Zarządu NASK SA, Przemysław Wojtan - Członek Zarządu NASK SA

NIP: 9512421815

Regon: 365743505

KRS: 0000644422

Oferta Firmy:

NASK SA to czołowy operator telekomunikacyjny, dostawca zaawansowanych usług i nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych o krytycznym znaczeniu dla biznesu i sektora publicznego, który z sukcesem zaspokaja rosnące potrzeby telekomunikacyjne i technologiczne przedsiębiorstw.

Na wysoką jakość usług i produktów NASK SA, stworzonych na bazie własnych rozwiązań technologicznych oraz rozwiązań NASK Państwowego Instytutu Badawczego, zwiększających efektywność, niezawodność i bezpieczeństwo sieci teleinformatycznych oraz innych złożonych systemów, obok tradycyjnej telefonii i dostępu do Internetu (grupa usług NASK SA TELCO), składają się usługi pozostałych grup: NASK SA CYBER SECURITY i NASK SA DATA CENTER. Obejmują one hosting oraz kolokację świadczone z własnych serwerowni, sieci korporacyjne, a także specjalistyczne usługi bezpieczeństwa dla firm z sektora finansowego, telekomunikacyjnego, przemysłowego i publicznego.

Zapewnienie bezpieczeństwa teleinformatycznego w środowisku technologicznym klienta jest celem strategicznym NASK SA, dlatego duży nacisk spółka kładzie na zaawansowane usługi bezpieczeństwa IT, w tym NASK SA SOC – SECURITY OPERATIONS CENTER, zapewniający specjalistyczny, całodobowy monitoring systemów i sieci. Jego skuteczność opiera się na wysokiej klasy specjalistach posiadających wieloletnie doświadczenie w obsłudze incydentów bezpieczeństwa. Zespół NASK SA SOC to inżynierowie, analitycy bezpieczeństwa oraz eksperci zorganizowani na wielu poziomach kompetencyjnych.

Kluczowe miejsce w portfolio usług NASK SA stanowią usługi z zakresu bezpiecznego przechowywania danych i ich archiwizacji oraz z zakresu cloud computingu świadczone w atrakcyjnym biznesowo modelu AS A SERVICE.

We wszystkich obszarach prowadzonej działalności NASK SA zbudowała silne relacje i zawarła partnerstwa technologiczne ze światowymi liderami rynku telekomunikacyjnego i informatycznego, szczególnie specjalizującymi się w rozwiązaniach cyberbezpieczeństwa czy technologiach centrów danych. Współpraca z wiodącymi producentami jest stale zacieśniana poprzez wspólną realizację projektów klienckich, pozyskiwanie wiedzy przez personel techniczny i starania o uzyskanie kolejnych poziomów partnerstw i certyfikacji.

Zgodnie z Regulaminem Przyjęć Członków do PIIT, prosimy o zgłaszanie swoich ewentualnych uwag dotyczących firmy w terminie do dnia 30 października 2018 roku.