Nowa firma do PIIT: Gawroński & Partners

UWAGA CZŁONKOWIE IZBY,

Do Biura Izby wpłynęła deklaracja (24.06.2020 r.) o przyjęcie w poczet członków firmy:

Gawroński & Partners S.K.A.

Al. J. Pawła II 12, 00-024 Warszawa

tel. 22 243 49 53

www. https://gppartners.pl/pl/

Rok założenia: 2017

Rodzaj działalności: Kancelaria prawna specjalizująca się w prawie nowych technologii oraz obsłudze sektorów regulowanych m.in. finansowego, telekomunikacyjnego oraz energetycznego.

Partner Zarządzający: Mec. Maciej Gawroński

NIP:  9512446399

Regon: 368421618

KRS: 697003

Oferta Firmy:

Gawroński & Partners jest niezależną polską firmą prawniczą o szerokim zakresie doradztwa prawnego i wsparcia konsultingowego, w szczególności w obszarze procesów składających się na transformację cyfrową. Kancelarię tworzy zespół różnorodnych, dynamicznych ekspertów, rozumiejących biznes, z wieloletnim doświadczeniem z kancelarii międzynarodowych, krajowych oraz in-house, których łączy pasja i wiedza w obszarze nowych technologii. Eksperci Kancelarii doskonale poruszają się w obszarach regulowany i pomagają tworzyć nieszablonowe rozwiązania. Gawroński & Partners doradza w zakresie ochrony danych, umów IT, cyberbezpieczeństwa, cloud computingu, własności intelektualnej, regulacji rynków finansowych i prawa bankowego, w tym m.in. usług płatniczych i AML. Kancelaria wspiera także klientów w procesach fuzji i przejęć, sporów technologiczny, budowlanych, pracowniczych, czy też prawa karnego gospodarczego oraz zamówień publicznych.

Partner Zarządzający Maciej Gawroński od ponad 20 lat zajmuje się prawnymi aspektami technologii, w tym IT, outsourcingiem, cloud computingiem i cyberbezpieczeństwem. Był głównym prawnikiem największego wdrożenia IT w sektorze finansowym. W rankingu Chambers Europe 2020 wyróżniony jako TOP 3 w Polsce wśród prawników w obszarze Technologii, Mediów i Telekomunikacji oraz jeden z wiodących ekspertów ochrony danych osobowych. Doradzał m.in. Komisji Europejskiej przy regulacji kontraktów cloud computingowych, jest współautorem projektu przepisów dotyczących przenoszalności danych (data portability), doradzał także przy międzynarodowych transferach danych osobowych – korporacjom międzynarodowym, podmiotom krajowym jak i organom ochrony danych UE zgrupowanym w tzw. Grupie Roboczej Art. 29, przy mapowaniu przepływów danych i wdrażaniu compliance ochrony danych w firmach przetwarzających dane wrażliwe, a Ministerstwu Cyfryzacji przy projektach z pogranicza usług finansowych, nowych technologii i zamówień publicznych. Wykładowca studiów podyplomowych na SGH i Uczelni Łazarskiego. Redaktor bestsellerowego „RODO Przewodnik ze wzorami”, współautor wszystkich wydań Wyzwań Informatyki Bankowej i wielu innych publikacji.

Zgodnie z Regulaminem Przyjęć Członków do PIIT, prosimy o zgłaszanie swoich ewentualnych uwag dotyczących firmy w terminie do dnia 9 lipca 2020 roku.