Nowa firma do PIIT: CloudFerro Sp. z o o

UWAGA CZŁONKOWIE IZBY,

Do Biura Izby wpłynęła deklaracja (07.07.2021 r.) o przyjęcie w poczet członków firmy:

CloudFerro Sp. z o.o.
Ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa
https://cloudfeerro.com/
Rok założenia: 2015

Rodzaj działalności: Dostawca chmury obliczeniowej oraz danych satelitarnych.

Prezes: Maciej Krzyżanowski

NIP:  7010468205
KRS: 0000543630
Regon: 360818463

Oferta Firmy:

CloudFerro świadczy innowacyjne usługi przetwarzania w chmurze. Dostarcza i obsługuje chmury obliczeniowe dla wymagających rynków, m.in. dla europejskiego przemysłu kosmicznego, badań klimatu i nauki. Specjalizuje się w przechowywaniu i przetwarzaniu wielkich zbiorów danych, w tym wielopetabajtowych repozytoriów danych satelitarnych obserwacji Ziemi.

Firma oferuje elastyczne rozwiązania w modelu chmury publicznej, prywatnej i hybrydowej, oparte na otwartych technologiach, dostosowane do potrzeb użytkownika i efektywne kosztowo.  Świadczy szeroką gamę usług dodatkowych i dedykowane wsparcie techniczne, realizowane przez lokalny zespół specjalistów IT o unikalnych kompetencjach.

Z rozwiązań CloudFerro korzystają wiodące firmy i instytucje naukowe w Europie z różnych sektorów rynku, przetwarzające wielkie zbiory danych: Europejska Agencja Kosmiczna (ESA), EUMETSAT, Europejskie Centrum Prognoz Średnioterminowych (ECMWF), Mercator Ocean International, Niemiecka Agencja Aero-Kosmiczna (DLR), EGI i wiele innych.

Zgodnie z Regulaminem Przyjęć Członków do PIIT, prosimy o zgłaszanie swoich ewentualnych uwag dotyczących firmy w terminie do dnia 23 lipca 2021 roku.