MRPiT-Seminarium online pt. "Kolumbia i Peru - możliwości dla polskich przedsiębiorców"

19 stycznia 2021 r. w godz. 15.00 - 17.00 odbędzie się seminarium online pt. "Kolumbia i Peru - możliwości dla polskich przedsiębiorców".

Organizatorami tego wydarzenia są Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Krajowa Izba Gospodarcza i Polsko - Latynoamerykańska Rada Biznesu. Podczas seminarium zostaną zaprezentowane możliwości obu rynków, szanse i zagrożenia, różnice prawne i taryfowe oraz kulturowe. Prelegentami będą kierownicy ZBH w Bogocie i Limie oraz przedstawiciel Polsko - Latynoamerykańskiej Rady Biznesu. W ramach seminariów przedstawione będą także case studies, gdzie reprezentanci polskich firm podzielą się praktycznymi doświadczeniami osiągnięcia sukcesu w tych Peru i Kolumbii.


Przewidziane są także wystąpienia ambasadorów obu tych państw w Polsce oraz ambasadorów Polski w Peru i Kolumbii. Seminarium będzie prowadzone w języku polskim; jedynie ambasadorowie Peru i Kolumbii wygłoszą krótkie wystąpienia w juęzyku angielskim, bez tłumaczenia. W razie jakichkolwiek pytań prosze kontaktować się z Panią Dorotą Lewandowską, tel. 665 770 331, 58 305 23 25, e - mail: d.lewandowska@rigp.pl. Seminarium odbędzie się na platformie Ms Teams.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Polskiej Agencji Handlu i Inwestycji.

Link do rejestracji