MRiT: Misja biznesowa do Brazylii

Ministerstwo Rozwoju i Technologii informuje o wielobranżowej misji biznesowej do  São Paulo, organizowanej przez renomowaną Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą oraz FecomercioSP - największą federację handlu i usług w Brazylii, która odbędzie się w dniach 2 - 7 kwietnia br.

To już 8 edycja tego przedsięwzięcia. Misja jest bardzo mocno skoncentrowana na indywidualnych spotkaniach b2b z potencjalnymi brazylijskimi partnerami, w ich siedzibach, zgodnie z profilem zadanym przez każdego z polskich uczestników.  To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Brazylii oraz bezpośrednio ocenić możliwości biznesowe na tamtejszym rynku.

Maksymalna liczba uczestników ze strony polskiej to 6 firm – celem zapewnienia najwyższej jakości obsługi.

W załączeniu znajdą Państwo ofertę wydarzenia. Wszystkie zainteresowane firmy zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego, niezobowiązującego do wzięcia udziału w Misji:

Organizatorzy skontaktują się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie Misją (poprzez wypełnienie formularza), w celu omówienia metodologii oraz dalszych kroków.

Termin finalnych zgłoszeń i płatności mija 7 lutego 2022 r.

Szerszych Informacji udziela:

Wojciech Baczyński
Dyrektor Generalny PPCC  
wb@ppcc.pl
+48 696 760 925

Oferta