MR-VI Szczyt Inwestycyjny w Kolumbii

Szanowni Państwo,

W załączeniu przesyłamy otrzymany z MR link do strony informującej o organizacji w dniach 7 - 9 października br. VI Szczytu Inwestycyjnego w Kolumbii. Jest to ważne wydarzenie, z udziałem Prezydenta Kolumbii Ivana Duque, członków rządu, a także b. Prezydenta USA Billa Clintona.

Celem Szczytu jest przekazanie zagranicznym firmom możliwości inwestowania na terenie tego kraju, ułatwień oferowanych przez administrację publiczna Kolumbii oraz projektów. Przewidziana jest także runda rozmów między potencjalnymi partnerami.  Strona zawiera także wykaz ponad 130 projektów inwestycyjnych mogących zainteresować zagranicznych partnerów. Dla porządku przesyłam broszurę w języku angielskim z wykazem tych projektów w różnych dziedzinach, począwszy od górnictwa i energetyki, a skończywszy na turystyce i technologiach informatycznych oraz komunikacyjnych.

Polscy  inwestorzy są już obecni w Kolumbii i widać szanse dalszego rozwoju współpracy inwestycyjnej, tym bardziej że od kwietnia br. Kolumbia jest członkiem OECD, co nakłada na ten kraj szereg obowiązków.

Jednocześnie informujemy, że spotkanie jest w wersji online, strona domyślnie otwiera się w języku hiszpańskim, jednak w prawym górnym rogu jest ikona zmiany języka.
WIĘCEJ: