BizTech – bezpłatne webinarium „Jak sprawnie przeprowadzić migrację usług Active Directory”

Serdecznie zapraszamy do udziału w darmowym webinarium „Jak sprawnie przeprowadzić migrację usług Active Directory”, które odbędzie się 10.12.2020 r.

Usługi Active Directory stanowią podstawę infrastruktury informatycznej dla każdej firmy. Mogą to być proste implementacje z dwoma kontrolerami domeny w jednej lokalizacji lub bardzo rozbudowane struktury, obejmujące dziesiątki kontrolerów domen w różnych lokacjach. Niezależnie od wielkości firmy, niezwykle istotne jest odpowiednie zaplanowanie procesu migracji tych usług i ich implementacja.

Webinarium ma na celu podzielenie się doświadczeniem, związanym z migracją usług katalogowych, jak również prezentację narzędzi firmy ManageEngine do zarządzania i monitorowania tych usług (ADManager Plus).

Pokażemy, jak sprawnie i bez problemów można przeprowadzić taki proces. Zaprezentujemy również interesujący produkt (DataSecurity Plus) do wykrywania, analizowania i raportowania danych wrażliwych wewnątrz plików, który pozwala na monitorowanie uprawnień na plikach.

Zachęcamy wszystkich przedstawicieli działu IT do uczestnictwa w tym wydarzeniu, zwłaszcza zainteresowanych migracją w obszarze Active Directory.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie https://biztech.pl/webinaria-i-seminaria/

Zapraszamy do REJESTRACJI