Zapowiedzi Imprez Zapowiedzi Imprez

PIIT: Webinarium z cyklu Pzp "Nowe (stare?) przesłanki wykluczenia z uwzględnieniem zasad wykazywania ich braku w oparciu o formularz JEDZ"

25 stycznia 2017 r. godz. 11.00 - 12.00

[16.01.2017] Szanowni Państwo,

pragniemy zaprosić Państwa na webinarium z zakresu Prawa zamówień publicznych poświęcone zmianom wprowadzanym przez ustawę z 22 czerwca 2016 r.

Temat: „Nowe (stare?) przesłanki wykluczenia z uwzględnieniem zasad wykazywania ich braku w oparciu o formularz JEDZ"

Termin: 25 stycznia 2017 godz. 11.00 – 12.00
Adres Lync/Skype: https://meet.lync.com/polskaizba/webinaria/O3CM4F3H
 
Prelegentami podczas webinarium będą r. pr. Tomasz Michalczyk oraz adw. Michał Wojciechowski z kancelarii Domański Zakrzewski Palinka.

Agenda webinarium obejmuje:
  •  Co zmieniła nowelizacja lipcowa PZP i na co należy zwrócić uwagę ubiegając się o zamówienia publiczne? Wskazanie najważniejszych zmian w zakresie przesłanek wykluczenia wykonawcy z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego
  • Co robić w sytuacji pojawienia się rozbieżności między JEDZ a ustawą? Omówienie wybranych przesłanek w świetle sposobu wykazywania ich braku w formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia.
  • Na co wykonawcy powinny być przygotowani w nowych realiach zamówieniowych jeżeli chodzi o weryfikację ich rzetelności? Praktyczne wykorzystanie nowego katalogu przesłanek wykluczenia przez zamawiających.
  • Jak można (a czasami nawet trzeba) bronić się przed wykluczeniem? Pierwsze polskie doświadczenia z instytucją self-cleaning.
 

Serdecznie zapraszamy !