Zapowiedzi Imprez Zapowiedzi Imprez

PIIT Patronat: 4 edycja Targów i Konferencja Mobile-IT

22-23 luty 2017 r., Kraków

[26.01.2017] Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w 4 edycji Targów Mobile IT pod Patronatem PIIT.

Targi Mobile-IT
22-23 lutego 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków 
przy ul. Galicyjskiej 9 odbędą się 4. Targi Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT.

Targi Mobile-IT są jedynym targowym wydarzeniem w Polsce, na którym spotkają się przedstawiciele i eksperci z trzech branż: mobile, IT oraz e-commerce. Targi dają możliwość zapoznania się z obowiązującymi trendami, zademonstrowania i przetestowania najnowszych urządzeń mobilnych, ​czy zaprezentowania profesjonalnych rozwiązań IT i narzędzi marketingowo-biznesowych. To także miejsce wymiany doświadczeń między specjalistami.
W ramach Targów odbędzie się ponad 40 bezpłatnych wykładów i spotkań z ekspertami. Branżowe trendy i interesujące case studies zaprezentują m.in. takie firmy jak: edrone, Niebezpiecznik.pl, SMS API, FreshMai, Digital Wanderer, Kaliop, Deezee i wiele innych.
 
Skorzystaj z bezpłatnej rejestracji na Targi na: www.mobile-it.com.pl/dla-odwiedzajacych/rejestracja-odwiedzajacych.html.
 Szczegóły znajdziesz na www.mobile-it.com.pl oraz na profilu Facebook.
 
Mobile-IT Conference
Podczas Targów Mobile-IT odbędzie się Mobile-IT Conference (22 lutego w EXPO Kraków) - wydarzenie, na którym dowiesz się jak skutecznie działać w obszarze e-commerce i m-commerce. Równie szybko jak postępuje handel online zmieniają się wymagania zakupowe klientów. Aby im sprostać konieczne jest śledzenie trendów i uwzględnienie ich w swoich działaniach biznesowych. 
Podczas konferencji słuchacze zapoznają się m.in. z raportami badawczymi Allegro. Nie zabraknie także odpowiedzi na pytanie jak projektować doświadczenia w m-commerce oraz jak ominąć przeszkody napotkane podczas wzrostu sprzedaży w kanale mobilnym.

Do końca stycznia rejestracja tylko 230 zł netto.
Szczegóły wydarzenia znajdziesz na www.mobile-it.com.pl/konferencja.html oraz na profilu Facebook.

Informacje:
Arkadiusz Suter
Specjalista ds. Organizacji Targów
E-mail: suter@targi.krakow.pl
Tel. 12 651 95 28
Tel. kom. 507 044 186
Do pobrania
zaproszenie_mobile-it.pdf