Polecamy Polecamy

PIIT Patronat: Debata "Biznes z głową w chmurze. Nowe technologie a efektywność firm"

23 marca 2017 r., Warszawa

[21.03.2017] Cloud is the new black? Kolejna debata klubowa organizowana przez Executive Club odbędzie się już 23 marca 2017 w hotelu Regent w Warszawie pod hasłem „Biznes z głową w chmurze. Nowe technologie a efektywność firm" i skupi się na gorącym temacie implementacji technologii chmury w przedsiębiorstwach.
 
Rok 2016 pokazał, jak ważna jest stała dostępność – zarówno usług, jak i danych. W 2017 roku firmy będą musiały uwzględnić rosnące oczekiwania klientów i zapewnić nieprzerwane dostarczanie usług. Przewodnim tematem spotkania będzie chmura. Wybitni specjaliści postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania nurtujące zarówno tych przedsiębiorców, którzy przenieśli już swój biznes w chmurę, jak i tych, którzy dopiero planują ją w swojej strategii.
 
Debaty organizowane przez Executive Club służą propagowaniu dzielenia się z rodzinnymi przedsiębiorcami najnowszą wiedzą, a w efekcie rozwojowi polskich przedsiębiorstw. Ekspercka dyskusja o najnowszej technologii wchodzącej dopiero do polskich firm, jaką jest chmura, będzie fundamentem dla rozwoju innowacyjności w polskich przedsiębiorstwach.
 
Udział w debacie potwierdzili między innymi: Piotr Januszewicz – Dyrektor Departamentu Cyberbezpieczeństwa w Ministerstwie Cyfryzacji, Robert Kroplewski, Ekspert - Pełnomocnik Minister Cyfryzacji ds. Społeczeństwa Informacyjnego, prof. dr hab. Piotr Płoszajski - Kierownik Katedry Teorii Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej, Kamil Kurowski – Technology Country Leader Oracle, Piotr Paszczyk – Prezes Zarządu APN Promise SA, Roman Szwed – Prezez Zarządu Atende SA. , Magdalena Dziewguć – Head of Google for Work CEE, Google Poland i Paweł Filipowicz - dyrektor działu IBM Global Business Services, IBM Polska.
 
 
Podczas debaty  „Biznes z głową w chmurze. Nowe technologie a efektywność firm" poruszone zostaną między innymi tematy takie jak;: bezpieczeństwo danych, perspektywy rozwoju nowych technologii w małych przedsiębiorstwach, cyfryzacja, wady i zalety wdrażania chmury w przedsiębiorstwie czy metody oszacowania ryzyka wdrażania rozwiązań technologicznych w biznesie.  
 
Organizator: Executive Club
Partnerzy: Atende, Cigno Consulting, Google Polska, Oracle Polska, APN Promise
Patron honorowy: Polska Izba Informatyki I Telekomunikacji
Strategiczny patron medialny: Manager
Patroni medialni: Polish Market, Newseria, IT Reseller
 
 
Kontakt dla mediów:
Julia Domagała
 Manager ds. komunikacji
 tel. kom. 509 031 577
 e-mail: juliadomagala@executive-club.com.pl
 
O Executive Club:
Executive Club jest organizacją networkingową zrzeszającą przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie  i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Począwszy od roku 2005 w Klubie skupieni są liderzy biznesu o ugruntowanej pozycji, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki. Klub organizuje dla swoich członków spotkania cykliczne, by umożliwić im wymianę idei oraz nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Więcej informacji na stronie: www.executive-club.com.pl