Partnerzy

[14.07.2012]

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji współpracuje z wieloma organizacjami krajowymi oraz zagranicznymi, których sfera zainteresowań i działań koncentruje się w szeroko pojętym przemyśle teleinformatycznym - informatyki, telekomunikacji oraz mediów.
 

AGH - Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie to jedna z najlepszych i najbardziej renomowanych oraz nowoczesnych polskich uczelni, od lat zajmująca czołowe miejsca w rankingach szkół wyższych. Jest uczelnią przodującą w Polsce w dziedzinie nowoczesnych technologii, zajmującą wysoką lokatę w skali międzynarodowej.
http://www.agh.edu.pl/


ITS POLSKA - Stowarzyszenie Inteligentne Systemy Transportowe ITS POLSKA to organizacja działająca od 2007 r. Działalność ITS POLSKA jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom rynku w zgodzie z narodową strategią rozwoju zakładającą budowę nowoczesnego rynku transportowego.
http://www.itspolska.pl/index.php?lang=pl
 

PTI - Polskie Towarzystwo Informatyczne jest opiniotwórczym stowarzyszeniem informatyków, skoncentrowanym na rozwoju informatyki, zawodu informatyka oraz społeczeństwa informacyjnego. PTI prowadzi działalność gospodarczą, finansującą cele statutowe organizacji korzystając z zasobów intelektualnych, zaplecza administracyjnego oraz zasobów finansowych.
http://pti.org.pl/
 

Biuro Gospodarcze i Kulturalne Taipei w Polsce - przedstawicielstwo Tajwanu w Polsce oferuje nieodpłatną pomoc w kojarzeniu firm polskich z inwestorami z Tajwanu. 
http://www.roc-taiwan.org/PL/mp.asp?mp=197

Izba współpracuje również z przedstawicielstwami handlowymi przy ambasadach państw w Polsce oraz z polskimi przedstawicielstwami za granicą.

PIIT jest członkiem Organizacji Międzynarodowych:

- jest europejską organizacją biznesową reprezentującą interesy firm oraz narodowych organizacji teleinformatycznych z ponad 28 krajów europejskich przed Komisją Europejską w Brukseli. Informacje o działalności DIGITALEUROPE można znaleźć na witrynie: http://www.digitaleurope.org/

Informacje o naszych działaniach znajdują się tutaj >>>


PIIT współpracuje również z polskimi organizacjami teleinformatycznymi oraz gospodarczymi:

  • IAB Polska - Internet Advertaising Bureau w Polsce
  • KIGEiT - Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji
  • PIKE - Polska Izba Komunikacji Elektronicznej
  • PIRC - Polska Izba Radiodyfuzji Częstotliwości
  • SIT - Stowarzyszenie Inżynierów Telekomunikacji
  • ZBP - Związek Banków Polskich
  • ZPTC Lewiatan – Związek Pracodawców Technologii Cyfrowych