Z Izby Z Izby

PIIT: Nowa inicjatywa Akademia PIIT - szkolenie z Social Media Policy

[15.02.2017] Szanowni Państwo,
 
Zapraszamy na pierwsze szkolenie z cyklu nowej inicjatywy Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji o nazwie Akademia PIIT.
 
 Dlaczego social media policy jest potrzebne Twojej firmie?
 
Większość pracowników jest aktywna w social mediach – publikują, udostępniają, komentują i „lajkują" nie tylko treści dotyczące ich życia prywatnego, ale także zawodowego. Wszystko byłoby dobrze, gdyby posty były zawsze prawdziwe, napisane w sposób kulturalny, merytoryczny. Ale tak nie jest. Gros treści publikowanych w social mediach to informacje niekorzystne z punktu widzenia firmy. Negatywne opinie krążące w sieci na temat danego pracodawcy stwarzają ryzyko, że trudniej będzie mu pozyskać nowych pracowników. Nie bez znaczenia pozostaje negatywny wpływ takich komentarzy na obecny personel oraz potencjalnych klientów firmy.
 
Co daje social media policy?
  • Chroni reputację marki – pracownicy wiedzą na co mogą, a na co nie mogą pozwolić sobie w social mediach odnośnie firmy w której pracują.
  • Pomaga managerom w podejmowaniu decyzji i minimalizuje prawne wątpliwości.
  • Pomaga podnieść znajomość marki i budować jej wizerunek – zbyt często organizacje traktują social media policy jako straszak na pracowników albo listę zabronionych czynów i działań. A przecież może ona być świetną wskazówką jak pracownicy mogą zachowywać się w sieci odnośnie firmy a przez swoje post, twity i filmiki – wspierać aktywność firmy w sieci.
 
Koszt szkolenia to 999 zł; dla członków PIIT obowiązuje -20% rabat na wszystkie szkolenia w ramach Akademii PIIT.
 
Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny na stronie: www.akademia.piit.org.pl


Zapraszamy !